Spam

Czyli wszelkiego rodzaju reklamy oraz powiadomienia o nowych rozdziałach. Zostawiajcie je tutaj - pod postem będą usuwane.
Spam przeglądam, ale wchodzę tylko tam, gdzie chcę. Jeśli historia mnie zaciekawi - zostaję stałą czytelniczką piszącą elaboraty w komentarzach, jeśli nie - nie zostawiam po sobie nic. I nie bawię się w wymianę typu - Ty przeczytaj moje, to ja przeczytam Twoje. Co to, to nie. Czytam tylko to, co chcę.

Usunięte = Przeczytane

86 komentarzy:

 1. Przepraszam za spam, ale jeśli jesteś fanem THG, to opowiadanie może być właśnie dla ciebie ;)

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Faith.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  serdecznie zapraszam na mojego bloga. Dopiero zaczynam i byłabym wdzięczna za szczerą opinie.

  Amelia zabiła swoją młodszą siostrę. Tak twierdzą wszyscy, którzy wiedzą o wydarzeniach z 12 grudnia. Dziewczyna trafia do zakładu psychiatrycznego, rodzice nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Świat Amelii legł w gruzach. Nie odezwała się do swojej terapeutki przez miesiąc, później zaczęła wymieniać nazwiska aktorów, którzy prawdopodobnie grali w filmie, który oglądała tamtego wieczoru. Celina Skasprzak wierzy, że uda jej się nawiązać kontakt z dziewczyną. 5 maja, w dzień 14 urodzin jej siostry, zaczyna rozmawiać z psycholożką...

  http://sposob-na-przetrwanie-milczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ONA POMYLIŁA POZORY Z PRAWDĄ.
  ON POMYLIŁ MIŁOŚĆ Z NAMIĘTNOŚCIĄ.
  Diana Crossword ma dwadzieścia cztery lata. Na swoim koncie ma studia prawnicze, które z łatwością zdała między innymi swoim charakterkiem. Jest ambitną kobietą, twardo stąpa po ziemi.... Ale to się zmienia, kiedy poznaje James'a Scoot'a - biznesmena z oczami niebieskimi jak czyste niebo.
  Poszukując pracy, znajduje ofertę klubu, który z chęcią przyjmie kelnerki. Nie czekając długo, na drugi dzień idzie na rozmowę z niejakim panem Scootem. Co się okazuje? Pan Scoot ją wystawia, zostawiając ją sam na sam z jego współpracownikiem.
  Już po kilku dniach, poznaje swojego prawdziwego szefa. I nie wiedząc, co robi, podświadomie się w nim zakochuje. A to jest najgorsze, co mogła zrobić...
  Czy wpatrując sobie w oczy, zobaczą coś innego, niż tylko pożądanie? Oboje zatajeni uczuciami, zranieni - prawie tacy sami, jednak różniący się od siebie.
  Połączy ich coś więcej? Czy ktoś im stanie na drodze?

  Jeżeli zapowiedź Cię nie zaciekawiła, oto zwiastun: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nele-Q3yT8g
  Gorąco zapraszam na WWW.TWENTY-SECRETS-OF-LOVE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 4. Odwieczna walka dobra ze złem. Anioły i demony. Kto zwycięży? Wszystko zależy od kobiety z przepowiedni. Jest jedyną szansą dla Aniołów. Tylko ona ma wystarczającą ilość mocy, aby pokonać zło. Lecz czy podstępni upadli nie wykorzystają jej słabości i nie przeciągnął jej na swoją stronę?Anastasia Moor to zwykła dziewczyna. Cicha, nieśmiała.Chodzi do szkoły, jest dobrą uczennicą. Ma paru dobry znajomych i kochającą rodzinę. Lecz całe jej życie zmieni się w jednej sekundzie.Czy to możliwe, że właśnie ona jest kobietą z przepowiedni? A jeśli tak wielkie zmiany sprawią, że nie będzie w stanie sprostać przeznaczeniu?Czy upadły Axel zdoła przeciągnąć ją na złą stronę? Czy może to właśnie ona zdoła uratować jego?Decyzje i wola walki tej młodej, nieśmiałej nastolatki, zdecydują o losie całego świata. Serdecznie zapraszam. Bardzo zależy mi na komentarzach.
  Jeśli jakiś zostawisz obiecuje że się odwdzięczę . http://unfulfilled-dreams-of-a-fallen-angel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://dokonujac-wyboru.blogspot.com/

  Inteligentna i tajemnicza, Aurora Kandinsky jest światowej sławy złotnikiem, a także bliską przyjaciółką Dantego Havershama, który pomaga Caffreyowi od czasu, gdy ich drogi po raz pierwszy się skrzyżowały. Mozzie prosi ją o pomoc, dotyczącą odnalezienie drogocennej pozytywki Carycy Katarzyny, zapominając wspomnieć, że to przedmiot poszukiwany jest przez wiele osób.
  Aurora krocząc drogą, która z legalnością ma niewiele wspólnego pomaga Mozziemu, w ramach zaległej przysługi. Robi to tylko i wyłącznie dla niego, i na złość Caffreyowi, który kiedyś zaszedł jej za skórę.

  Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia - Kate, która niedawno zniknęła. Po ucieczce z więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke, który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem.
  Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie i poznać powody zniknęcia Kate.

  Zaś biedny Mozzie, jak zawsze znajduje się między młotem, a kowadłem. Musi utrzymać Aurorę i Neala z dala od siebie, i nie pozwolić by którekolwiek dowiedziało się o pobycie drugiego w Nowym Jorku, a także odciągnąć od całej sprawy agenta Burke'a.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mamy nic do straszenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Liesel Roetting to przykładna matka i żona niemieckiego generała. Jej uporządkowany świat, w którym żyje, obraca się do góry nogami kiedy poznaje Hansa Goldnera. Dzięki temu mężczyźnie kobieta dowiaduje się, jakie tak naprawdę jest życie, które wykracza poza dobrze ułożony schemat. Dowiaduje się również czym jest prawdziwe i głębokie uczucie. Liesel nie wie, jak wielką cenę będzie musiała zapłacić za wkroczenie na niemoralną ścieżkę życia i kiedy traci najbliższą dla siebie osobę, postanawia dokonać zemsty na wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni. Trucicielka to opowieść o tym, jak splot różnych wydarzeń może odcisnąć piętno na człowieku i jak z kogoś spokojnego można stać się żądną krwi osobą.

  Serdecznie zapraszam: http://giftmorder.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów. Piszę o wszystkim i o niczym. Jeśli nie wiesz co zrobić z czasem, wpadaj śmiało! Na blogu znajdziesz mi. przepisy na słodkie smakołyki, recenzje kosmetyków czy najnowszych filmów, seriali bądź książek. Twoja wizyta wywoła u mnie nie lada uśmiech! :)


  ----> Plaster na Nudę <----

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepraszam za spam :(

  Ona jest aniołem, a każdy anioł jest czyimś stróżem. Zafascynowana i ciekawa świata wymyka się na ziemię z początku z zdaniem, ale jej plany legną w gruzach gdy dowie się o nad nadchodzącej wojnie aniołów i diabła o czyściec. Lecz gdy spotka Zayna i zobaczy jego brutalny, brudny świat czeka ją wyzwanie musi zdobyć jego zaufanie i ostrzec przed tym, że tylko on może wszystkich uratować.
  Nastąpiło lecz coś co nie powinno mieć miejsca. Młodzi zakochują się, a ona jako anioł może miec poważne problemy.

  Zapraszam na :Lovely Angel

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj :D Serdecznie zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i byłabym Ci wdzięczna, gdybyś zechciała rzucić okiem i może nawet pozostawić po sobie ślad :D
  http://hunter-academy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeleję tutaj swoje przemyślenia, odsłonię trochę mojej osoby, ukażę moje hobby, przedstawię swój styl, upodobania i wszelakie recenzje, dodam ciekawe przepisy kulinarne na proste dania, ujawnię parę sekretów na "ZRÓB TO SAM" i pokażę własną szafę ubrań oraz gust muzyczny. Zapraszam serdecznie!

  station-of-panic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. ZAPRASZAM :)

  W niegdyś poukładanym i jednolitym świecie doszło do rozłamu. Potężne siły podzieliły ludzkość oraz planetę, tworząc odrębne, niezwykłe cywilizacje. Każda z nich została obdarzona niezwykłymi darami. Brak odpowiedniego stosunku do nowych umiejętności, doprowadził ludzi do zagłady. Zapanował chaos, w którym dominowała chęć walki oraz wrogość. Przyglądający się temu władcy, byli jedynym osobami mogącymi nad tym zapanować. Pokierowali swym ludem, nauczali o nowych siłach, stworzyli ludzkości dom. Oddzielone i zapominane przez władców krainy, nie wiedziały o swoim istnieniu. Do czasu...
  Co lub kto, sprawił, iż w świecie znów zagościła anarchia? Dlaczego pewne emocje, przejęły kontrolę nad ludzkim ciałem? Czy uda się przywrócić porządek bezładnej rzeczywistości? Jaką rolę w tym wszystkim, spełni grupa nastolatków? Czy zwykli bohaterzy poznają swoją niezwykłość?

  http://oko-w-oko-z-przeznaczeniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziewiętnastoletnia Lilly Anderson zarabia na życie jako uliczny grajek. Nie ma rodziny, ani przyjaciół. Od dwóch lat żyje w toksycznym związku z osiem lat starszym Danem Beinem, który co chwila wplątuje ją w nowe interesy.

  Wszystko zmieni się, gdy na drodze Lilly stanie dwudziestoczteroletni Louis Tomlinson.
  Potajemne spotkania, nierozwikłane problemy i szereg tajemnic.
  Życie dziewczyny znacznie się skomplikuje, a od dawna skrywany przez nią stan zdrowia, wyjdzie na jaw.
  Czy będzie chciała się leczyć? Czy jej znajomość z Louisem przetrwa? Kogo wybierze?
  Zapraszam do poznania losów Lilly.

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Po wypadku rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wybudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, Rive Company. Lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci?

  www.sniezka-musi-umrzec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Bry ;3
  Serdecznie zapraszam na http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/, gdzie pojawił się 10 rozdział, w którym to Cinnybel zmierzy się z początkiem igrzysk na arenie! :P
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 17. Louis Tomlinson ma już powoli dość sławy. Podczas ucieczki przed fankami niespodziewanie spotyka małą i niepozorną Jo. Dziewczyna nie odpowiada na jego pytania, tylko tajemniczo się uśmiecha. Nie jest w niczym podobna do jej rówieśniczek. Dla niej liczą się tylko malowidła, w które może wpatrywać się całymi dniami. Louisa bardzo intryguje jej postać i postanawia lepiej ją poznać. Szybko dowiaduje się, że jej życie nie jest takie kolorowe...

  Zapraszam na zupełnie nową historię- http://ona-jest-tylko-problemem.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 18. serdecznie zapraszam do mnie :) http://hunter-academy.blogspot.com/
  Wrzucona w wir kuriozalnych zdarzeń, Lo szkoli się na Łowczynię. To jej pierwszy rok nauki, a na głowę spada jej przytłaczająca ilość pytań i sekretów, na które nikt nie potrafi udzielić jej odpowiedzi. Stara się odnaleźć drogę do prawdy w zawiłym labiryncie zagadek Akademii. Dodatkowo mentorem jej grupy zostaje cyniczny i wybuchowy Evan, dla którego nie ma słowa "przegrana" ani tym bardziej "zasady". Dziewczyna miewa wrażenie, że wszystko wymyka się jej spod kontroli...

  OdpowiedzUsuń
 19. Fragment Prologu:
  Leżałam skulona na chłodnej podłodze z moich oczu spływały łzy, a wokół panowała błoga cisza i ciemność. Nie obchodziło mnie czy mój makijaż jest rozmazany, w co jestem ubrana... Dziś był ten dzień, w którym odważyłam się na krok do przodu. Wstając z drewnianych paneli podeszłam do biurka i napisałam na jednej z kartek: ,, Odchodzę...''

  Zapraszam :D

  http://never-say-goodbye-iinsza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam na kolejny rozdział pamiętnika :) http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak żyć w miejscu, w którym wszystko jest... kłamstwem?

  W bezapelacyjnie normalnym życiu Charlene nagle wszystko wywraca się do góry nogami.
  Przypadkowe spotkanie, od którgo wszystko się zaczęło.
  Rzeczy, nie mające prawa się zdarzyć.
  Porwanie jej przyjaciółki...
  I tajemnicza księga, która łączy wszystko w całość.

  Ale mogłoby się wydawać, że światełko lśni w mroku: nie jest sama. Wspierać ją w długiej podróży w celu odkrycia prawdy i uratowania Jessaminne ma, nieznany dotąd Charlie, Logan. Ale... czy Jess naprawdę potrzebuje ratunku? Czy sprawy jeszcze bardziej się nie skomplikują?
  Co zrobić, gdy nie wiesz kto jest wrogiem, a kto przyjacielem?
  I jak poradzić sobie z prawdą, na którą nie byliśmy gotowi?

  Jedno jest pewne:
  W świecie kłamstw i ułudy nie można nikomu zaufać.


  Jeśli opis cię zainteresował to serdecznie zapraszam na http://opowiadaniebyjasminelovelace.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Czujemy. Obserwujemy. Oddychamy. Obserwujemy. Smakujemy. Czy tylko na tym polega życie?
  Zatrzymaj się na chwilę, pomyśl. Chciałeś żeby tak wyglądał twój los?
  Wierzysz w miłość? Przyjaźń? Prawdę? Kłamstwo? W Boga?
  Ja, Ellen McGrabeel, wierzę. Jednakże żyję na granicy krawędzi. Przestrzegam własnych reguł. Czas zacząć zabawę, a może ją zakończyć? Jak wolisz.
  To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
  http://niebezpieczenstwo-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział "Tajemnicy..." ;) Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 24. Różne historie z różnych światów; między innymi o: uczniach Akademii Magii; nastolatkach z trudnymi relacjami ze śmiercią; kotach poszukujących rozrywki wśród zabytkowych ogrodów; snach, które mogą - albo nie - być rzeczywistością; elementach prawdy w opowieściach bywalców wampirzych balów; wiedźmach poszukujących normalnego życia; młodych dziewczynach walczących o prawdę i sprawiedliwość; księżniczkach poszukujących księcia, by odnaleźć się w nieznanym świecie.
  Zapraszam na Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 25. Na http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/ pojawił się kolejny rozdział.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 26. W świecie magii nastały mroczne czasy. Po śmierci Dumbledore'a nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nawet ty. Za każdym zakrętem może czaić się śmierciożerca. Uważaj, możesz dostać Avadą w plecy.
  Ellie Sullivan, przyjaciółka Wybrańca, przez nieoczekiwany bieg wydarzeń musiała odłączyć się od przyjaciół. Pojechała do Hogwartu, by rozpocząć swój ostatni rok w szkole. Nie spodziewała się, że zamek został opanowany przez śmierciożerców. Wydaje się, że nikt nie może z tym nic zrobić. Nawet nauczyciele, którzy pochowali głowy w piasek. Grupka uczniów ma dosyć tyranii, jaka panuje w miejscu, które miało być ich drugim domem. Chcą rozpocząć walkę z siłami Voldemorta, ale czy im się to uda?
  http://the-prospect-of-death.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na nowy rozdział na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Z góry przepraszam za SPAM

  ...Spójrz w moje oczy, bo to tam są ukryte moje demony...
  Mam na imię Jules. Gdyby ktoś opowiedział mi o tym wszystkim, co teraz się dzieje jeszcze kilka dni temu... wyśmiałabym go. Działałam za szybko. I to był błąd. Teraz sama nie wiem kim jestem. Nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Wszystkie historie są prawdziwe. Potwory... one istnieją, ale są inne. Inne niż w opowieściach. Są znacznie gorsze. A ich potomstwo? Czemu nawet tutaj brak ludziom tolerancji? To nie moja wina, że się urodziłam. To także nie wina tego miliona osób w takiej samej sytuacji, jak moja. Jeśli jesteś, taki jak ja, możesz zapobiec temu wszystkiemu. Nie wiem, czy będziesz żałować, bo to zależy tylko od ciebie. Możesz skończyć jak Oni, ale tylko wtedy gdy się poddasz. Masz wybór, ale pamiętaj, że odwrotu nie będzie. Uwierz w każde kłamstwo, jakie rodzice powiedzieli ci na temat twojego urodzenia, albo... stań się Wyklętym i walcz o swoje przeznaczenie.

  Zapraszam: [tam-gdzie-sa-ukryte-moje-demony.blogspot.com]
  ***
  Nazywam się Kaya Lucianda Donevane i mam szesnaście lat. Jestem mieszkanką Północy. Minęło dziesięć lat od wybuchu bomby termojądrowej na południu naszego kraju, Créapiti, podczas wojny o władzę. Dziś nasze społeczeństwo dzieli się na dwie części. Jedną, tą na północy zamieszkujemy my. Nazywają nas Północnymi. Niczym nie różnimy się od ludzi, którzy zamieszkiwali te tereny kilkaset lat temu, przed Trzecią Wojną Światową. Nie jesteśmy skażeni. Nie jesteśmy chorzy. Dlatego jesteśmy od nich oddzieleni. Mogą z łatwością zrównać nasze społeczeństwo z ziemią. Mogliby, gdyby nas nie było tak dużo i gdybyśmy nie byli na to przygotowani. Każdy z nas szkoli się na przyszłość. Jesteśmy strażnikami, doktorami, nauczycielami… Niestety nie mamy zbyt dużej kontroli nad tym, co dzieje się po drugiej stronie. Południowi rosną w siłę. Pewnego dnia mogą tu wkroczyć i zabić nas wszystkich. Szkolenie zaczynamy w wieku szesnastu lat, a kończymy gdy mamy dwadzieścia. Ja rozpoczynam je w przyszłym miesiącu. Wiem już kim chcę zostać. Pójdę na mur jak moi rodzice. Dziewczyny z mojej szkoły chcą sobie znaleźć jakąś łatwą pracę, prawdopodobnie źle płatną. Mi zależy na przyszłości, ale wszystkie moje plany mogą legnąć w gruzach, jeśli tylko Południowi wymkną się spod kontroli. Co raz częściej słyszę szepty rodziców, że coś się dzieje. Już prawie nie widzę ich uśmiechniętych. Mają dosyć niebezpieczny zawód. Dlatego chcę robić to samo. Moje życie jest zbyt nudne.

  Zapraszam: [now-the-world-is-gone.blogspot.com]
  Pozdrawiam,
  Kamulak.

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej zapraszam na nowy rozdział : http://angel-of-destination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam!

  w sieci pojawił się nowy KONKURS na najlepszy blog z autorską twórczością prozatorską!

  Szczegóły tutaj: http://malpekiprzyjaciele.blogspot.com/

  Zapraszam do wspólnej zabawy!

  Małpek

  OdpowiedzUsuń
 31. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział "Tajemnicy..." . Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
 32. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :) Obiecuję, że w najbliższym czasie nadrobię wszystkie zaległości, ale mam straszny remont w domu, przez co mam ograniczone możliwości... ;/

  OdpowiedzUsuń
 33. Wezwał do siebie dwóch policjantów, którzy posiadali ten sam stopień. Różnica była taka, iż pracowali dla różnych wydziałów. Ethan Coleman odchrząknął głośno, chcąc pokazać, że rozmowa przyjacielska została zakończona. (...) Wiedziała, że zaryzykowała. Bardziej niż powinna. Jednakże nie bardzo ruszyło ją to, że miałaby pracować z Khan'em. Odkąd pamiętała zawsze dążyła do celu, wyznaczonego celu.
  http://is-slowing-down-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Wezwał do siebie dwóch policjantów, którzy posiadali ten sam stopień. Różnica była taka, iż pracowali dla różnych wydziałów. Ethan Coleman odchrząknął głośno, chcąc pokazać, że rozmowa przyjacielska została zakończona. (...) Wiedziała, że zaryzykowała. Bardziej niż powinna. Jednakże nie bardzo ruszyło ją to, że miałaby pracować z Khan'em. Odkąd pamiętała zawsze dążyła do celu, wyznaczonego celu.
  http://is-slowing-down-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Barcelona to miasto dusz.
  Każdą z nich otacza pewna tajemnica. Każda pragnie otrzymać tu ukojenie, którego tak bardzo potrzebuje. Towarzyszy im ciche rozbijanie się morskich fal o falochrony oraz melodia grana przez grajka pod drzewem pomarańczy.
  Elizabeth jest jedną z takich dusz. Pragnie zapomnieć o przeszłości, która zaciska kajdany na jej dłoniach. Swoją wolność odnajduje w tangu, namiętnym tańcu, który połączy ją z tajemniczym Harrym, kolejną udręczoną duszą. Mężczyzna pisze romantyczne listy, które zawierają jeden opis, zamknięty w szklanej butelce, dryfującej wśród fal. I gdy nastanie jesień dowiemy się o tajemnicy w nich zapisanej. Czy miłość jest silniejsza niż śmierć ? Czy sekrety rozdzielą dwójkę przyjaciół ? A najważniejsze, czy zakończenie będzie szczęśliwe ?
  Zapraszam serdecznie !
  barcelonskie-tango.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. hej :) pojawił się nowy rozdział pamiętnika :D w wolnej chwili zapraszam: http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Esme Marshall odkąd każdy pamięta sprawiała problemy, nie tylko wychowawcze. Była najmłodszą córką zamożnego małżeństwa. Aczkolwiek według sąsiadów - pomimo swojego nieznośnego charakteru, stylu życia - przypominała człowieka. Człowieka, który czuje oraz żyje według swoich zasad, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Co się stało, że w wieku szesnastu lat zniknęła? A po pięciu latach wraca?
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Esme Marshall odkąd każdy pamięta sprawiała problemy, nie tylko wychowawcze. Była najmłodszą córką zamożnego małżeństwa. Aczkolwiek według sąsiadów - pomimo swojego nieznośnego charakteru, stylu życia - przypominała człowieka. Człowieka, który czuje oraz żyje według swoich zasad, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Co się stało, że w wieku szesnastu lat zniknęła? A po pięciu latach wraca?
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. W wolnej chwili zapraszam na nn :)
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  no i link http://nowaprzy.blogspot.com/2014/07/witajcie.html

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na nowy rozdział "Tajemnicy...". Ściskam, pozdrawiam i życzę miłego dnia;*

  OdpowiedzUsuń
 42. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. zapraszam na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com gdzie pojawił się nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Polecam blog pewnej dziewczyny :) Opowiadanie jest świetne :)

  http://otherviki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Przepraszam za spam
  Jeśli tego nie lubisz, po prostu usuń komentarz :)

  FanFiction

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 46. Hej, zapraszam Cię na nowy rozdział Angels vs Demons . Mam nadzieję, że wpadniesz do mnie i ocenisz ( jak za dawnych czasów ) . Długo nie pisałam, ale właśnie wracam i mam dużo nowych pomysłów .
  Serdecznie zapraszam ! ;***

  [ http://angels--versus--demons.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 47. zapraszam na nowy rozdział :) http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. [SPAM] Anabeth Blackwood to typowa, dwudziestoczteroletnia mieszkanka Nowego Jorku, pracownica w jednej z największych w kraju firm farmaceutycznych. Życie kobiety jest idealne, do momentu, w którym wszystko zaczyna się walić. Najpierw, jej narzeczony odchodzi do przyjaciółki Anabeth, a następnie szef Blackwood, odsyła ją do pracy w nowo otwartej filii firmy, mieszczącej się w Badburry - małej mieścinie, gdzie diabeł mówi dobranoc. Dziewczyna nie jest tym faktem zachwycona, jednak z czasem przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Z pozoru, wszystko w miasteczku jest takie, na kie wygląda. Jednak z czasem, Anabeth dowiaduje się, że jej nowi znajomi ukrywają przed światem pewną mroczną tajemnicę.
  Serdecznie zapraszam.
  http://jedna-dusza-dwa-oblicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Niemożliwe staje się możliwym. A może na odwrót? Dwoje ludzi, jedna historia, ale jakże zawiła. Kto okaże się kim? O co tak naprawdę chodzi? Czy przeszłość może okazać się przyszłością? Coś się rodzi, coś umiera, ktoś odchodzi, by ktoś przyszedł. Jak brzmi prawda?
  http://pomimo-ran.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział i jako, że "Tajemnica Locmarie" dobiega powoli końca, proszę o zagłosowanie w sondzie, która jest na blogu z prawej strony;) (oczywiście jeśli jeszcze nie głosowałaś;)
  Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam na nowość na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam na ostatnią część szóstego rozdziału;) Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 53. Nowy rozdział na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam na pierwszą część ostatniego już rozdziału Tajemnicy Locmarie;)

  OdpowiedzUsuń
 55. Mówił, że jestem przy nim bezpieczna. Zapewniał, że nigdy by mnie nie skrzywdził. Powtarzał, że mnie kocha i będzie ze mną na zawsze. Wierzyłam mu, gdy powtarzał, że nasza miłość jest wyjątkowa. Nie miałam powodu, by wątpić, przecież sama to czułam, gdy go dotykałam. Zastanawiałam się tylko czasem, dlaczego ja? Co we mnie takiego wyjątkowego? Minęły lata, nim poznałam prawdę, lata, nim mnie odnaleziono. Odkryłam każde jego kłamstwo, w końcu wszystko było jasne. I przekonałam się, że wolałabym nigdy nie wiedzieć. Wolałabym nie wiedzieć, ile oznacza jego dotyk i jak wielkim jest dowodem miłości.

  Mówił, że jestem przy nim bezpieczna… Tymczasem to on był dla mnie największym zagrożeniem.

  prisoner-of-the-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na przedostatni rozdział "Tajemnicy Locmarie". Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
 57. Z pewnością znane są nam już liczne historie na temat losów Złotego Chłopca i jego największego wroga: Lorda Voldemorta. Jest ich tak dużo, że momentami można się w nich pogubić, a na dodatek wiele z nich posiada niezbyt zróżnicowaną fabułę w stosunku do pozostałych. Jednakże żadna z nich nie mówi nam nic o drugim co do wielkości czarnoksiężniku, który panował na długo przed Tomem Riddlem – Grindelwaldzie.
  Francję czeka rewolucja. Nie jeden polegnie, niewielu zostanie zapamiętanych. Bo przecież taki urok rebelii, prawda? Tylko ile ofiar może pochłonąć i jak wiele będzie trzeba poświęcić, aby gniew ludu zakwitł? Jak wiele ludzkich istnień zabierze na marne? Ilu zaryzykuje i rzuci się w wir walki, by odzyskać utraconą wolność?

  Jestem wdzięczna za każdą opinię. Liczę na Ciebie ;)
  Ogród Różany <--- Klik!

  OdpowiedzUsuń
 58. Nie miał łatwego życia. Od początku rodzice wpajali mu, że dobro zawsze przegrywa, że zło musi zapanować nad światem. Że tylko ono może wygrać, że tylko ono da spokojne i beztroskie życie. Teraz, gdy dorósł i sam zaczął postrzegać świat zauważył, że wszystko jest inne. Chciałby się uśmiechać, chciałby być normalnym uczniem Hogwartu, nie mającej wielkiej misji do wykonania. Nie mając na celu zabicia Albusa Dumbledore’a.
  Obiecał Czarnemu Panu, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wypełni swoje przeznaczenie. Wypełni swoją przeszłość i przyszłość, a co najważniejsze — teraźniejszość. Ale czy poświęci się dla swojej jedynej i prawdziwej miłości? Nowa i tajemnicza uczennica coraz bardziej będzie go przyciągać, aż w końcu porwie się nieznanemu pragnieniu.
  Całkowicie inna historia Dracona Malfoya, który w końcu dowie się, że istnieją takie synonimy jak miłość, wybaczenie i poprawa.
  http://the-princess-half-blood.blogspot.com/

  W tej chwili nie ma prologu ani rozdziału, jest tylko przedstawiona fabuła. Jednak zależy mi, abyś napisałaś co o niej sądzisz. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 59. Hej kochana ;) Przybywam by zaprosić na ostatnią część TL oraz by za bardzo nie przedłużać i zacząć już z kopyta nowy etap bloga, opublikowałam już (JUŻ :D) pierwszy rozdział "Walczę i zwyciężę". Serdecznie na niego zapraszam!:) A równocześnie informuję, ze będzie on na blogu ok. 2 tyg, więc nie ma pośpiechu;)
  Proszę o informację czy nowe opowiadanie zaciekawiło i czy będę mieć w Tobie czytelniczkę;)
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 60. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 61. Silent Or Die - połączenie kryminału/dramatu z wątkami obyczajowymi.
  Zespół I to drużyna składająca się z czterech, silnych kobiet. Kim są dla siebie? Czy zawsze działają zgodnie z prawem? Zdecydowanie nie. Mają różne zasady, ale łączy je zawód. Pomimo wszelkich różności przyjaźnią się. Zawsze tak będzie?
  http://silent-or-die.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 63. http://memories--consume.blogspot.com

  - To była nasza ostatnia noc, Harry. Przykro mi.
  Witajcie, moi drodzy. Nazywam się Mary Jane Carter, mam pieprzone rozdwojenie jaźni i tak oto ranię wszystkich mężczyzn, którzy stają mi na drodze.
  Całkowicie świadomie.


  Zapraszam na pierwszy rozdział i liczę na Twoją szczerą opinię. :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Chciałabyś mieć więcej czytelników, a nie wiesz jak ich zdobyć? Męczy cię reklamowanie się na każdym blogu nie wiedząc, czy ktoś przeczyta w ogóle twój spam? Mam dla ciebie super wiadomość! Rusza nowy blog: http://baza-opowiadan.blogspot.com/ mający na celu zebranie wszystkich opowiadań "do kupy"! Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 65. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Historia, którą piszę jest zawiła. Nie myśl, że znasz jej zakończenie, bo jeszcze wiele przed tobą.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. :Taniec z wampirem" jest to opowiadanie o grupie różnych ludzi różnych ras i pochodzeniu. Bohaterowie walczą o swoją przyszłość miłość i przyjaźń. losy ludzi krzyżują się z losami wampirów tych dobrych jak i tych bezwzględnych i złych. Wszystko zaczyna się niewinnie , zwyczajny dzień zwyczajne życie. Niestety wampiry nie chcą żyć dłużej w ukryciu i tym razem ludzie będą musieli pokłonić się dzieciom nocy i pogodzić z ich absolutną władzą. Świat staje na granicy apokalipsy i tylko garść rebeliantów i młodych bohaterów jest w stanie zmienić przyszłość. Mojra i Alec zostaną wystawieni na ciężką próbę ,a ich los może uratować tylko dziecko ,dwunastoletnia dziewczynka której nadzwyczajna krew jest w stanie zmienić wszystko.

  Zapraszam
  http://taniec-z-wampirem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://blogo-spis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 69. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Spośród mrocznych otchłani blogowego grajdołka wyłania się drżące światełko. Mała iskierka radośnie sprawia Ci pstryczka w nos i ucieka wesoło w dal. Biegniesz za nią, chcąc sprawiedliwości za niesfornego psikusa. Gdy znika, zauważasz, że znajdujesz się przed wejściem do Jamy Bestii. Miejsce to wygląda jakby znajomo...
  Z głębi Jamy dociera do Ciebie ciężki, gardłowy pomruk. Oto zbudziła się bestia, gotowa sądzić przybyłe ofiary. Kiedy już bierzesz nogi za pas, by uciec przed jej gniewem, z cienia wyskakuje zaspany kociak i przeciąga się leniwie. To jak, zostajesz?

  http://oceny-bestii.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 73. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam na bloga z wierszami i opowiadaniami, prowadzonego przez SZALONĄ nastolatkę. Ma ona dziwne i konwencjonalne pomysły, czasem (nie)etyczne. Porusza tematy, których większość osób w jej wieku nie porusza :D Serdecznie zapraszam.

  zaciekla-tworczosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 75. SPAM
  http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.

  http://ruby-wine.blogspot.com/
  Nowe pokolenie. Do Hogwartu od pewnego czasu uczęszcza Ruby Riddle. Zaniepokojeni nauczyciele wzywają do zamku aurorów, którzy mają za zadanie wyjaśnić ponowne otwarcie Komnaty Tajemnic i inne niepokojące rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 76. Zapraszam serdecznie,
  http://zbytduzosiestalo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Witaj!
  Zapraszamy wszystkich na Stowarzyszenie. Nowe, świeże, pełne młodych osób Stowarzyszenie Księcia Półkrwi! Macie blogi? Dołączcie! Jeżeli chcecie dowiedzieć się całej prawdy, o Waszej twórczości poddajcie je ocenie. SKP skrywa jeszcze wiele sekretów, otwórzcie drzwi do tej krainy mlekiem i miodem płynącej i kliknijcie w link!
  http://stowarzyszenie-ksiecia-polkrwi.blogspot.com
  ~Zespół SKP

  OdpowiedzUsuń
 78. Hej,
  Kobieta o kwiecie wieku wiedziała co ma nastąpić. Wybranka Królestwa Yves przybędzie do Pasm Zielonych po, to by nadać kres złu, które panoszy się po trzech Królestwach i całej krainie, zwanej Everdenem. Przeszła przez portal. Na nią czeka nikczemny władca, dążący do zniszczenia Królestw i zdobycia majątku. Czy Gwen sprosta zadaniom? Czy jako Wybranka, zjednoczy trzy Królestwa, które po Wielkiej bitwie zamroczone są gniewem i pałają nienawiścią? Na jej drodze stanie młody mężczyzna, który diametralnie odmieni jej życie. W Yves czeka na nią inne życie... Tym razem nie będzie tak łatwo, lecz... Przy niej będą czuwać przyjaciele, rodzina i tajemniczy Sedric, który zatroszczy się o nią jak własny ojciec, którego jej tak bardzo brakowało. To już niedługo. ON się przygotowuje, a Gwen cierpliwie czeka... Czeka na to, co ma nastąpić. Pan Podziemii popełni błąd, a ona raz na zawsze zrówna go z ziemią... Czy mieszkańcy trzech Królestw będą triumfować zwycięstwem? Zapraszam do lektury: http:// klepsydram.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 79. zapraszam do przeczytania http://thoughts-of-lonely-people.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 80. * Przynależność do jakiegoś rodu, jest niezwykle ważna. Bez tego stajesz się nikim, pośmiewiskiem, wygnańcem.
  * Umiejętność panowania nad żywiołem jest równie ważna, to dzięki niej można określić to, czy jesteś coś wart.
  * Siła i szybkość mówią o tym, że jesteś godnym noszenia takiego nazwiska.
  Ale to Dziedzic Krwi zawsze ma najlepiej i to on jest najważniejszy.
  Prawo zawsze było przeciwne wszystkim odmieńcom, a prawo to ludzie, w tym wypadku nocni łowcy, a pośród nich Nathaniel i Marc, jako żandarmi. Każdy kto ośmielił się splamić w jakikolwiek sposób najważniejszy ród Denverów, będzie miał poważne problemy. Starsi nie pozwolą na to, by ktoś niegodny nosił nazwisko. Najlepiej od razu odrywają głowę, albo skazują na wieczne wygnanie.
  Dylan, Jasper, Peter Denver. To oni są przyszłością rodu.
  Jasper to ulubieniec wszystkich wampirów. Ma śliczną buźkę, kochają go kobiety, z aprobatą kiwają głowami starsi. Wręcz ideał. Zna się na prawie, szanuje ludzi. Jego zachowanie nigdy nie przynosi ujmy. Jest czystej krwi Denverem.
  Peter jest kochany przez wszystkich. Wybraniec dwóch żywiołów, posiadacz najcudowniejszych szafirowych oczu. Ma dobre kontakty z każdym, umie na siebie zarobić i wygląda bardzo elegancko. Zabawia królową, czyta dużo książek i tak jak jego kuzyn, nie przynosi ujmy.
  Dylan… o nim nie da się opowiedzieć… Od początku traktowany i uważany za gorszego, za coś, czego nie powinno być. Nic dziwnego, jest owocem gwałtu, bękartem, który z dziwnych przyczyn dostał tak szanowne nazwisko. Dylan jest nikim w oczach Dworu.
  Początkowo nikt nie obawiał się najmłodszego z Denverów. Był przecież nikim. Każdy mógł na niego pluć do woli, policzkować, wykorzystywać i poniżać w każdy możliwy sposób, a on nie mógł nic na to poradzić, chciał być ważny, próbował zdobyć koronę, ale nie chciał narażać się innym. Jego napady gniewu znosiły jedynie służki dworskie, również nikt…
  Wszystko zmieniło się, gdy zupełnie przez przypadek Dylan trafia w ręce Richarda, króla tropicieli. Kim staje się Dylan? Ciężko to stwierdzić.
  Co znaczą dla niego uczucia? Nie wiadomo.
  Jaką wagę ma dla niego ludzkie życie?
  Cóż stało się z NIKIM? Dlaczego Dwór się go obawia? Co takiego wyczynia? Przecież jest najmłodszy!
  Ród Denverów pełen jest kontrowersji i problemów. Dla nich liczą się tylko pieniądze, władza i honor. Który w ich rozumowaniu zupełnie odbiega od definicji prawdziwego honoru.
  Sprawdź sam! Przeczytaj historię Rodu. Dowiedz się kim jest mała Lexi dla Dylana. Dowiedz się kto zostanie królem wampirów. Jakie są losy bohaterów. Komu pozwoli się żyć, a kto będzie musiał umrzeć. Nie bój się, wejdź w ten świat!

  Ale uważaj! Nie ufaj filarowi śmierci…

  Zapraszam :)
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Zapraszam na bloga z opowiadaniem 'Mówimy życzenie do spadającej gwiazdy'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. No proszę, a kto to mnie odwiedził :D

  OdpowiedzUsuń
 83. "Zapewne każdy słyszał o tragicznym losie, jaki spotkał Lily i Jamesa Potterów. Oddali swe życie, broniąc jedynego, rocznego syna. Gdy zginęli mieli zaledwie po dwadzieścia jeden lat. Mało kto mówi o ich miłości, uczuciu, które miało tak mało czasu, by naprawdę się rozwinąć. O tym, jak nieznośny James Potter zabiegał o względy tej rudej Evans, wręcz stając na głowie. O tym, jak zakochany w niej Ślizgon, krzyżował mu szyki. Rogacz, mają u boku swoich wiernych Huncwotów, podołał zadaniu i zdobył jej miłość. Pytanie, jak mu się to w końcu udało? Jak wyglądało ich życie po ukończeniu szkoły? Jak cudem trzy razy umknęli Voldemortowi? Jak w końcu zginęli, poświęcając się dla własnego dziecka? Wiemy jedno - do samego końca byli razem. I nigdy się nie poddali."
  Zapraszam serdecznie na bloga poświęconego ich historii, właśnie został opublikowany prolog.:) Za zainteresowanie z Twojej strony zawsze postaram się odwdzięczyć! <3
  for-one-more-chance.blogspot.com
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 84. Ból i cierpienie już od młodych lat były jej bardzo bliskie. Hartowała się, by nauczyć się walczyć. By być jak najlepsza. nie potrzebowała przyjaciół, a wręcz odrzucała ich od siebie. Przywiązała się do samotności, ale coś się zmieniło, gdy przeprowadziła się do Baxford. Czyżby to miasto ją zmieniło, czy może ludzie, których poznała? Czy postanowi wyznać im swój sekret?

  Dowiedz się tego, czytając Unknown Girl!
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Zapraszam na prolog nowego opowiadania! :)
  https://zyciowadrogadoszczescia.blogspot.com/p/prolog.html
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 86. Blaise Zabini i Ginny Weasley.
  Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę.
  Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić?
  A może poczują do siebie coś więcej?
  Czy mają szanse na szczęście?
  Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach.
  A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.

  Zapraszam serdecznie na: krzyki-naszych-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń